Preskočiť na hlavný obsah

Beautiful memories

Aj keď máme svadbu už za sebou, na ten prenádherný deň nezabudneme nikdy v živote. Máme už aj svadobné video a aj fotky, no tie sme si ešte nestihli prezrieť a vytriediť, pravdepodobne nám to zaberie pár dní, keďže ich je celkom dosť (vyše tisícky). Tieto úvodné foto sú z videa :-)


V dnešnom krátkom príspevku by som sa s vami chcela podeliť o môj trošku nekvalitný zostrih videa - záverečnú scénu, do ktorej kameramanka skvelo zapracovala detaily z celého dňa :-) Tak, nech sa páči, príjemné pozeranie ;-)

Komentáre

 1. Blahoželám. Bola si krásna nevesta :)
  Ja mám svoj svadobný deň tiež už za sebou a som na tom rovnako ako Ty. Všetky fotky som ešte stále nevytriedila a kamarátky ma uháňajú kedy konečne dám fotky na fb :)

  http://margifashion.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem!!!! ;-)
   ja som si fotky ešte ani nepozrela, teda tie od fotografa :-)

   Odstrániť
 2. krásné, ještě jednou moooc gratuluju :) těším se ještě i na další fotky!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krásna nevesta ! :) takéto tmavé vlasy ti viac pristanú :) skoro mi pri videu až slzička vyhrkla, toľko lásky cítiť :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! Na leto už nefarbím, no od septembra idem znova až na takúto tmavú ;-)

   Odstrániť
 4. prekrasna nevesta! gratulujem...

  OdpovedaťOdstrániť
 5. gratulujm ešte raz ! :) bola si prekrásna nevesta a z videa naozaj cítiť tú lásku :) prajem naďalej veľa lásky, šťastia, zdravia a vzájomnej podpory :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ďakujem :-) Už máme aj cca potriedené fotky, tak ešte povyberám pár na blog neskôr ;-)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.