Preskočiť na hlavný obsah

Make the album

To, na čo ste čakali, je tu :-) Prezerali sme si fotky, vybrali sme asi tretinu - štvrtinu na tlač. Sú fakt prenádherné, teda mne osobne sa neskutočne páčia a som rada, že fotografovi sa podarilo presne to, o čo som ho prosila - zachytiť celý ten deň, a podarilo sa mu to na 1*. Bez dlhých rečí vám teda pár fotiek s radosťou ukážem :-)
Toto je asi taký posledný svadobný post :-) No ak by vás čosi zaujímalo - či už z príprav alebo organizácie alebo hocičoho iného ohľadne svadby, pokojne mi napíšte :-)

Komentáre

 1. Nádherná si bola, veľmi vám to spolu sekne :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujeme :-) svadba je jeden z dní, keď má žena takmer povinnosť vyzerať ako princezná ;-)

   Odstrániť
 2. ako z rozprávky :) veľmi vám to spolu pristane :) Kati fakt vidno že si na sebe pred svadbou makala :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :-) jednak makala a jednak som posledné dva týždne ledva čosi zjedla z toho stresu, asi dva dni pred boli najhoršie a v deň obradu som na obrade skoro odpadla od hladu :-D ale nebolo to vidieť ;-)

   Odstrániť
 3. jeeej krásne :) zbožňujem prezerať si svadobné fotky, moje ešte nie, ale aspoň ostatných :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. vaaau, kraasne fotky, pozrela by som si rovno vsetky! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. prekrasne fotky... krasny ste vidno ze sa lubite ;).. aj ja rada pozeram svadobne fotky.. nadherne saty si mala :))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krasna ako princezna, aj popolnocne saty su nadherne fakt :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. :O prekrásna nevesta, naozaj ako si vyzerala a mala šaty ako princezná :) veľmi pekné fotky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ďakujem, baby :-) všetky, logicky, nebudem dávať na net ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Krasny par.. a ty kouzelna princezna...

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.