Preskočiť na hlavný obsah

Svadba sa (vraj) blíži

Neviem prečo, ale veľa ľudí okolo mňa už začalo stresovať. Minule sme niečo riešili s mojim nastávajúcim a ja som mu povedala, že toto ešte netreba riešiť, že máme čas, na čo zasiahla moja mama, že čas už nemáme a treba to riešiť. A tak je to tu. Nemáme čas a treba to riešiť :-D 
Ale nie som v strese, celkom si to užívam ;-)
Čo všetko sme začali riešiť okrem toho, čo sme už vybavené mali?

 • máme rezervovanú pani, ktorá napečie koláče
 • máme približný počet hostí, už len nám oni dajú vedieť, či prídu :-D
 • pracuje sa na pozvánkach
 • máme vybraté obrúčky (už len ich rezervovať)
 • riešime aj program
 • koncom týždňa volám kaderníčke
Okrem toho zháňame darčeky pre hostí. A mám dve dilemy. Teda jednu obrovskú a tou sú popolnočné šaty, ale ja viem, že keď tie pravé uvidím a budú mi sedieť, tak si ich hneď kúpim a v žiadnom prípade si ich nebudem kupovať cez net ;-)
A tou druhou je kytica. Odkedy som našla na sashe.sk látkové kytice, o inom ani nesnívam. Ale rodina si myslí, že živá bude lepšia, tak neviem.. keď ja neviem, aké kvety by som chcela mať :-D Viem, aké by som mať nechcela, ale neviem, aké by som chcela... no myslím, že to príde nejak časom samo ;-)
A ako vyzerá látková kytica? A prečo látková? Nezvädne, to je hlavný dôvod. A cena je cca rovnaká ako za živú.

látková kytica
ZDROJ
Bolo to presne včera, keď sme si s drahým sadli. Ja som vybrala svoj svadobný diár, on svoj (!!!) a spisovali sme. Zoznam hostí, čo má kto vybaviť a tak.  Celkom sa toho chytil a, chudák, stresuje viac ako ja :-D Fakt som si nemyslela, že môj chlap bude tak prežívať svadbu. Na všetkom sa chce podieľať, o všetkom chce vedieť, no som z toho hotová ;-) v dobrom zmysle slova.
No keď mi dnes povedal, že padol v jeho rodine návrh o limuzíne, hneď som to zamietla s tým, že je to podľa mňa zbytočne drahý gýč... Mám približnú predstavu a tej sa budem držať ;-)

Komentáre

 1. Som prekvapená aké sú teraz tieto kytice populárne...ja si nemôžem pomôcť, ale strašne sa mi to nepáči:)))akože nevyzerajú zle, ale proste by som takú nikdy na žiadnu príležitosť ani nikde nechcela

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já bych takovou látkovou kytici nechtěla a ani bych o tom neuvažovala. Já mám ráda živé květiny a myslím, že k takové příležitosti prostě patří......

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jaký zlatý :) Držím palce, nech sa rozhodnete čo najlepšie. A nech to je ten najkrajší deň v živote :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já na ty látkové taky nejsem, i přesto, že to vydrží...ale věř, že po svatbě (už asi tak měsíc ani ne) už ani nebudeš vědět, že jste nějakou měli...my sice máme nějaké věci "vyložené", ale nedívám se na ně...pro mě byly a jsou nejdůležitější fotky, které se mohou nacházet kdekoliv v bytě a potěší + případné video (i když je pravda, že jsem to naše ještě neviděla :D)
  ...pokud máš ale ráda "vzpomínky", tak teda raději zvol tu látkovou :) Ta moje "normální" zvadla definitivně asi až po 15-ti dnech :) A teď jí mám u našich sušenou...neměla jsem přeci jen to srdce jí úplně vyhodit :)
  ...divím se, že to tak prožívá - můj to teda nějak vůbec neprožíval (ne tak extrémně), prostě jsme si museli sednout a řeklo se toto ne, toto ano...a nějak to dopadlo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Taky se mi latkove kytky vubec nelibi. Zive jsou krasne. Mas vybranou barvu, do ktere bys chtela kytky? Me se libi kaly, lilie, tulipany. Lida

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Farebnú kombináciu už mám vybranú :-) Zatiaľ to ešte nie je potvrdené a neviem, ako by mi to spravili v dekoračnom štúdiu, tak nebudem prezrádzať ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. bookmarked!!, I love your web site!

  Stop by my blog Texas Single Women

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.