Preskočiť na hlavný obsah

4 mesiace...

...a budem pani! :-) Neverím, ako rýchlo to zbehlo a ešte to len rýchlo zbehne :-D Pomaly odpočítavame a vybavujeme, čo ešte treba.
ZDROJ
Vybavili sme potrebnú dokumentáciu na matrike. Absolvovali sme predmanželskú náuku... teda, skôr môj budúci manžel ju absolvoval, ja som bola iba na prvom stretnutí, keďže som počas zvyšných 2 sedení bola v Londýne. A veľmi mu za to ďakujem ;-) Ak budeme mať voľný víkend, môžeme ísť spolu na jednu prednášku (to bol jeho nápad a ja s tým celkom súhlasím, ale skoro mi oči vypadli, keď to povedal :-)).
Boli sme si už aj obzerať obrúčky a celkom rýchlo sme sa rozhodli - pôjde o kombináciu bieleho zlata so žltým. Chystám sa dohodnúť termín s kaderníčkou a kozmetičkou, keďže mi povedali, že stačí sa objednať až v januári a niekedy v apríli ma čaká skúška šiat. 
Zohnala som si aj topánky v akcii v Humanic za necelých 15 € (aj tak ich pod šatami nebude vidno) a nastávajúci už má vyhliadnutý oblek (a to si ho nechcel kupovať, lebo už má dva (!!!) doma - jeden maturitný a druhý z promócií :-P). Pravdepodobne koncom mesiaca bude hotové aj svadobné oznámenie a pomaly riešime už aj koláče a menu.
Myslela som si, že zo mňa bude Bridezilla, ale zatiaľ to tak nevyzerá, no najstresujúcejšie mesiace nás ešte asi len čakajú, uvidíme. Celkom sa tešíme a zatiaľ mi vôbec nepripadá, že by to mal byť nejaký stres. Pomaly dávame dokopy aj zoznamy hostí a nejaké aktivity, keďže sa nám páčia hry, resp. program pre hostí :-)
Plánujem si relaxačné procedúry na obdobie pred svadbou - masáže, zábaly, sauny a kozmetiku. Samozrejme, bolo by vhodné znova začať s Jillian a 30 Day Shred, keďže chcem do svadby čosi aj spevniť :-D Aj keď momentálne som zdravotne dosť indisponovaná (teplota, hrdlo, nos a okrem toho aj zub múdrosti), od februára spevňujem! :-)

Komentáre

  1. Super, najdolezitejsie je nestresovat. My sme to vsetko zbuchali za mesiac a ja som chodila do posilky a robila rychlu chodzu styrikrat az patkrat do tyzdna :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Fakt nestresujem :-) Teda nie kvôli svadbe, na tú sa neskutočne teším ;-) Ako som si povedala - keď zvládnem prežiť pobyt s našimi žiakmi v Londýne a úspešne podať záverečnú správu (na ktorej sa pracuje), svadobný stres bude oproti tomu ako ružová záhrada ;-)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.