Preskočiť na hlavný obsah

Preppy style!

Vystriedala som mnoho štýlov, v temnejšom období puberty som nosila výhradne čiernu, dala som si nastreliť piercing a aj vlasy išli načierno.... čo bolo, bolo :D

Nikdy som nemala vyhradenú značku či druh oblečenia, ale vždy som inklinovala skôr k elegantnejšej móde, resp. športovej elegancii :) A tak sa jedného dňa dozviem, že ono to má čosi spoločné s PREPPY štýlom (vďaka októbrovej EMME).

A tak som googlila a googlila a našla som čo-to o preppy. Nie je to žiadna novinka, ale nie je to len štýl oblečenia. Ide o životný štýl a, pravdupovediac, pozdáva sa mi! Asi som podľahla preppy!
Možno viete, možno nie, preppy sa "zrodila" v 40. - 50. rokoch 20. storočia v USA.Ak ste fanúšikom značiek ako Ralph Lauren, J. Press, Vineyard Vines či Elizabeth McKay, asi viete, o čom hovorím. 
foto z http://galadarling.com/images/07-11/laurenwomen.jpg
Btw. preppy je aj najsledovanejší manželský pár na svete - Kate a Will :) 

Prečo je to taký boom / ošiaľ alebo ako to už len nazvať? Niečo na tom je :) Veď len samotná Kate Middleton vyvoláva rozruch všade tam, kde sa pohne, a nie je to len tým, že je členkou britskej kráľovskej rodiny.

Pár obrázkov na záver a nabudúce o tom, ako BYŤ PREPPY!

foto z http://i244.photobucket.com/albums/gg11/shiningtrends/80s-party-outfit-ideas-preppy-theme.jpg

Preppy ikona - Kate Middleton:

Ja vs. preppy style:
foto - archív autorky + google + rimmel.sk


Komentáre

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.