Preskočiť na hlavný obsah

Za každý nákup peniaze späť? Áno, je to možné! :-)

Priznám sa bez zbytočných slov, zahovárania či vyhovárania - som nákupná maniačka. Nie v tom zmysle televíznej šou, ale jednoducho rada nakupujem. A úplne najradšej online. Má to niekoľko výhod, určite to poznáte - objednávate si z pohodlia domácnosti, balíček vám príde, prípadne sa vám kuriér ozve a vy si viete termín dodania regulovať. Okrem toho si viete ceny pekne porovnať, a tak zistíte, či vami vybraný tovar je naozaj v akcii. Sama mám niekoľko obľúbených e-shopov a vďaka objednávkam som už ušetrila pár korún. O čom hovorím? Možno poznáte, možno nie - ide o portál Návratné peniaze. Tento systém je naozaj výhodný a ešte viac v súčasnosti pred Vianocami, keď každý minie trošku viac ako by chcel :-)


Princíp je naozaj veľmi jednoduchý. Stačí sa zaregistrovať a potom už len postupovať podľa pokynov. Vždy sa pred nákupom najprv prihlásite na stránky, v zozname vyhľadáte svoj e-shop a prekliknutím cez ich odkaz potom na vami vybraný e-shop. Jedine tak bude nákup uznaný a čiastka vám bude vrátená.


Tiež som sa na tento projekt spočiatku pozerala trošku skepticky. No keď mi postupne začali pribúdať peniažky na účet, už som to videla inak. Už len za registráciu dostanete 2 €, za inštaláciu doplnku do vášho prehliadača, ktorý vás upozorní, ak je webová stránka napojená na systém Návratné peniaze, dostanete ďalšie jedno euro. A tým to zďaleka nekončí. Určite máte vo svojom okolí ľudí, ktorí radi nakupujú. Za každého priateľa, ktorý sa zaregistruje cez váš link a splní podmienku (celková suma nákupov za 3 mesiace musí byť min. 40 €) - dostanete ďalšie 4 € (ak nenakúpi, nedostanete nič). Občas dokonca môžete vychytať akcie - vybrané e-shopy niekedy ponúkajú naspäť až 10 % z hodnoty objednávky, stačí sledovať stránku a všetko sa dozviete :-)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.