Preskočiť na hlavný obsah

4 týždne

Ako ten čas beží! Akoby to bolo len nedávno, čo som zažila výlet a požiadanie o ruku a počítali sme svadbu na rok. Potom sme odpočítavali mesiace a teraz to už pomaly odpočítavame na týždne a dni. Je to neuveriteľné, ale takmer o mesiac je to tu :-) V podstate všetko potrebné máme zariadené, takže naozaj už len dolaďujeme a tak :-) Ako som písala napr. tu.
ZDROJ
No sľúbila som aj meranie, ktoré som dnes ráno absolvovala, takže tu ho prinášam:
18.01.2014

Výška: 167  cm
Váha: 67 kg

Prsia: 99 cm
Pás: 78 cm
Boky: 108 cm02.04.2014

Výška: 167  cm
Váha: 65 kg (- 2 kg)

Prsia: 93 cm (- 6 cm)
Pás: 68 cm (- 10 cm)
Boky: 98 cm (- 10 cm)

Dokopy - 26 cm za necelé 3 mesiace!!! V podstate cvičím tak ako doteraz, t.j. 2 - 3 krát do fitka a každé ráno pomaly behom do práce, keďže si v ostatnom čase radšej pospím a potom nestíham :-D Stravujem sa normálne, občas si už dám aj čokoládu a žiadna diéta nehrozí. Všetko je to skôr o tom, že mi prestáva chutiť a ako som písala nedávno, z toho stresu a z toho, čo niektorí ľudia okolo mňa vystrájajú a už sa na to nedá iba mávnuť rukou mám aj žalúdočné problémy. Tento týždeň sa to trošilinku upokojilo, ale aj tak nechcem provokovať. No jem všetko bez rozdielu, resp. skôr počúvam svoje telo. Ak mám chuť na zapekaný sendvič s vareným vajíčkom na mäkko, tak si ho dám, ale večer nie. Nie preto, že by som chcela takto schudnúť, ale jednoducho mi už večer nechutí, resp. ak sa večer najem, mám problém zaspať a neskutočné kŕče. Posledné meranie tu zverejním o mesiac :-), ktoré sa uskutoční po bláznivom víkende, na ktorý som sa dala a som rada. Z fitka ideme v sobotu a nedeľu pred svadbou na fit víkend, takže také posledné výrazné spevňovanie pred svadbou :-D
Viem, že veľmi dole to už nepôjde, ale nevadí, cítim sa lepšie vo svojom tele :-D

Komentáre

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.