Preskočiť na hlavný obsah

Jedno milé poobedie

Snažím sa byť v kontakte s ľuďmi, ktorí čítajú môj blog a na komentáre a správy sa snažím reagovať :-) Nie vždy mi to vyjde tak, ako by som chcela, predsa len, okrem blogu mám ešte svoje zamestnanie na plný úväzok a aj osobný život :-D A tak som sa raz dohodla na stretnutí, ktoré sa odohralo vo štvrtok, 20.2.2014.
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

Pravdupovediac, trošku som sa obávala. Predsa len, je to iné písať, čítať a tak a stretnúť sa osobne :-) Určite mala isté obavy aj Evka. Ale veľmi som sa tešila! A tak nejako to aj celé dopadlo. Aspoň ja mám pocit, že sa zišli dve baby zbláznené (okrem iného) do kozmetiky. Porozkladali sme si svoje výbavy, poskúšali, poradili. Teda hlavne Evka mne, keďže nedávno absolvovala skvelé školenie v líčení, dozvedela som sa skvelé tipy najmä v kontúrovaní tváre a líčení očí.
Poznáte ten pocit, keď si s nejakým človekom jednoducho nemáte čo povedať a konverzáciu udržiavate na bode zdvorilostných fráz? Tak toto sa nám nestalo, fakt som mala pocit, že sme si sadli :-) Mimochodom, povedali by ste na Evku, že má dve detičky? :-O Evka je fotografka, ak si chcete pozrieť jej tvorbu, kliknite tu.
Určite sa teším na ďalšie stretnutia ;-)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.