Preskočiť na hlavný obsah

Spríjemnenie príjemného dňa :-)

Ako som už spomínala, najradšej nakupujem v kamenných obchodoch. Môžem si tú vec obchytať, ovoňať, prípadne ak ide o oblečenie, tak aj vyskúšať. V rámci spolupráce (=vyplňovanie dotazníkov) s onlineklub.sk som si pravidelným vyplňovaním našetrila 28 € kupón, ktorý som mohla použiť aj na nákup v Martinuse. A prišlo to veľmi vhod, pretože sa akurát chystalo slovenské vydanie Inferna, na ktoré čakám, odkedy som počula, že ho Dan Brown píše :-D
Neobjednala som si však len Inferno :-)
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Čo som nakúpila?
* kniha INFERNO (12,40 €)
* kniha Svadba - kniha hostí (7,39 €)
* čaj Acai Berry (7,90 €)

Darčeky:
* slnečné okuliare
* látková taška
* záložka

De facto som za celú objednávku platila zo svojho účtu 2 € :-) Len vďaka kupónu (odporúčam vám zaregistrovať sa - pár dotazníkov a aj vy môžete mať knižky zadarmo).
Už sa teším na čítanie, keď budete toto čítať, ja už budem ponorená do Inferna :-) Nad knihou hostí sme s drahým rozmýšľali už skôr, tak dúfame, že nám do nej aj niekto niečo napíše :-D No a čajíček... ja som čajoholik, a tento je úúúžasnýýýý, trošku drahý (asi by som si ho nekúpila, keby som nemala kupón), ale stojí to za to. Vonia cez obal, po otvorení vidíte, čo všetko tam je (žiaden prach, ale pekne vysušené kúsky ovocia, listy čaju) a chutí jedna radosť :-) Čo je lepšie ku knihe ako výborný čaj? Tak sa majte, ja idem lúskať Inferno :-)

Čo hovoríte na martinus.sk e-shop? A čo nové dielko Dana Browna? Nechali ste sa strhnúť Brown mániou alebo vás necháva chladnými?


Komentáre

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.