Preskočiť na hlavný obsah

Vyhodnotenie giveaway!!! =)

Včera o polnoci skončila moja prvá giveaway! :) Ďakujem všetkým mojim čitateľom a dúfam, že mi zachováte priazeň aj naďalej. Veľmi by som sa potešila, ak by sa čísla zvýšili, tak budem rada, ak mi pod tento príspevok napíšete, v čom by som sa mala podľa vás zlepšiť. :)

Ale teraz poďme k výsledkom. Takže, ako som sľúbila, výhercovia budú dvaja... 
foto z http://cruciality.files.wordpress.com/2011/12/winner.jpg

Najviac moje články na blogoch a príspevky na fb komentovala.... poprosím fanfáry.....

DANKA ŠINDLÉRYOVÁ

a šťastie sa usmialo na.....

LUCIA CSANKOVÁ KUKUROVÁ

Blahoželám vám, kočky! Dúfam, že budete moje blogy sledovať aj naďalej :) A zároveň vás chcem poprosiť, aby ste mi čím skôr napísali vaše adresy, aby som vám mohla balíčky poslať :)

Pripomeniem, čo vlastne dostanete :) Výherkyne chcem poprosiť, aby svoj balíček odfotili a zavesili na moju fanpage na facebooku.
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

Ešte raz - Ďakujem za sledovanie mojich blogov a dúfam, že im ostanete verní aj naďalej! :)Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.