Preskočiť na hlavný obsah

Odpočítavate dni? :) Je tu advent!

Ak ma kalendár neklame, tak je naozaj 1. decembra. Už aj vzduch vonku je mrazivejší a tenisky už asi (konečne) odložím na teplejšie obdobie.
Zajtra bude prvá adventná nedeľa. A pri tejto príležitosti sme dnes doma majstrovali a aj zmajstrovali! Čo to asi bude? :)
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!!!
Použili sme:
- kovovú platňu so 4 stojanmi na sviečky
- čečinu
- mašličky (hotové a stuhy)
- vianočné ozdoby
- červený papier pod sviečky
- červené sviečky

Zajtra pálime prvú sviečku, ale predpokladám, že ako každý rok, ani sa nenazdáme a budeme páliť poslednú.

Prajem Vám pokojné prežitie adventu! :)Komentáre

  1. ...aj tebe prajeme pokojné prežitie adventu... čas pokoja a chvíle strávenými s priateľmi či rodinou. Už o dva dni zapáliš/ime druhú sviecu a tak budeme znovu bližšie k Vianociam :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. už sa blížia čo raz viac a viac :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.