Preskočiť na hlavný obsah

Môj bloggerský úspech!

Už skôr som sa zapojila do súťaže, ktorú v ČR a SR organizuje L´oréal Paris na facebooku. A dnes ma prekvapil e-mail, ktorého úryvky sem prepíšem:

"Dobrý den,
gratulujeme k postupu do finále v soutěži Best Beauty Blogger 2012! 
Jelikož jste se umístila mezi 10 nejlepšími bloggerkami v naší soutěži, vyhráváte exkluzivní školení s make-up expertkou L'Oréal Paris Adélou Bartákovou a také balíček produktů L’Oréal Paris k vybranému looku."
Zostala som sedieť s otvorenými ústami. A po chvíli som mala hlavu v smútku. Kvôli práci nemôžem cestovať do Prahy (hoci súčasťou výhry bolo preplatenie všetkých nákladov). Doteraz neverím tomu, že ma vybrali medzi 10 naj. Je to pre mňa obrovská pocta, hoci sa školenia nezúčastním (nemôžem :/, ale chcela som, veď by som sa inak do súťaže nezapojila), a tak miesto mňa pôjde určite niekto iný. Napriek všetkým okolnostiam je toto pocta, akú by som priala každej bloggerke a vďaka patrí Vám - mojim čitateľom!!! :)

ĎAKUJEM :)Nová skúsenosť (negatívna)
Keď som im napísala, že bohužiaľ, dostala som info neskoro a nestíham prísť do Prahy, odpísali mi, že viac bloggeriek sa im ospravedlnilo, a tak bude akcia v iný termín. Povedala som si: "SUPER!!!"

Dnes mi napadlo, že im napíšem e-mail. Odpoveď ma posadila do kresla a naštvala. Vraj akcia bola v pôvodnom termíne. Veľmi pekne ďakujem, že ste mi dali vedieť! Chápem, ak by napísali, že keďže ja neprídem, vyberú niekoho iného, ale dali mi zbytočnú nádej. Som sklamaná :(


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.