Preskočiť na hlavný obsah

Christmas shopping!Keďže už cca mesiac strašia v telke vianočné reklamy, rozhodla som sa, že je už načase začať sliediť po obchodoch, po internete, po časopisoch a pomaly nakupovať darčeky, lebo už budúci týždeň tu máme december a ani nechcem hovoriť, ako rýchlo to všetko zbehne.
foto z http://2.bp.blogspot.com/-4d_CkcEQaUQ/Tr3gs1xRIUI/AAAAAAAAAk4/TjJFq4wM7VY/s1600/christmaswishlist.png

Som veľkým fanúšikom nakupovania cez internet, niektoré veci však musím kupovať osobne, napr. elektroniku, oblečenie a pod. :) Takže sliedim nielen na internete, ale aj v kamenných predajniach porovnávam ceny. A vlastne len teraz som začala so sliedením v kamenných predajniach. Niektorí predavači sú fakt ústretoví, milí, ochotne mi poukazujú všetky druhy daného tovaru, hoci im zdôrazním, že si ešte len robím predvianočný prehľad cien a tovaru (hlavne tá cena je u mňa rozhodujúca).
No čo ma odrádza, a určite sa to stalo mnohým z vás, je, že niektorí predavači nevrlo zazerajú, a keď im poviete, že si len pozeráte tovar, dobre vás z kože nezodrú a najradšej by vyberali poplatok aj za to. Mala som chuť povedať, že na jednej strane im rozumiem, ale klamala by som. Nerozumiem. Veď je to logické, alebo nie? Najprv, a teda pred kúpou si predsa chcem pozrieť aký tovar a za akú cenu ponúkajú. Hlavne keď už presne viem, čo chcem kúpiť (konkretizovať nebudem, aby som nepokazila prekvapko mojim blízkym :-D). Ešte neznášam, keď sa ku mne správajú ako k pubertiačke, ktorá nemá na to, aby si ten tovar kúpila.... a pritom nejde o žiadne drahé obchody. Ok, možno vyzerám mlado :-D ale hmm, veď ja učím vaše deti! :-D 
Takže z môjho plánovaného ušetrenia predvianočných nervov som sa vynervovala pre komentáre predavačov... no čo, asi to tak malo byť :-D

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.