Preskočiť na hlavný obsah

Keď sa mi to podarí, tak sa odmením!

Takto som si to povedala viackrát a väčšinou mi to zakaždým vyšlo. Mala som totiž sakramentsky dobrú motiváciu! :) 
Momentálne je mojím cieľom dostať sa s hmotnosťou na rovných 60 alebo tesne pod 60 kíl (čo sa mi nepodarilo od 12 rokov), takže to bude boj! A čím dlhšie bude trvať, tým spokojnejšia bude moja peňaženka :-D
Od rovnej 60-tky ma delia 4 kilá, čo vôbec nie je veľa. Musím len vydržať. A, samozrejme, chcem sa vám pochváliť mojou motiváciou.

Takže, ak sa mi to podarí, kúpim si tieto vecičky (ak ich ešte dovtedy budú mať v predajni... ak nie, tak niečo podobné :-) resp. nie všetky, ale niečo z tohto zoznamu):


H&M
foto z www.hm.com/sk
foto z www.hm.com/sk


foto z www.hm.com/sk
foto z www.hm.com/sk

foto z www.hm.com/sk
foto z www.hm.com/sk

PROMOD
foto z www.promod.eu
foto z www.promod.eu
foto z www.promod.eu

F&F
foto z www.ffmoda.sk
foto z www.ffmoda.sk

Toto je zatiaľ všetko. Určite nehrozí, že si kúpim všetko, veď možno o mesiac sa mi už nebudú niektoré kúsky páčiť. Najviac môjmu oku ulahodli práve prvé dva obrázky - šaty z H&M. Tak veľmi dúfam, že keď sa mi podarí zhodiť, budú ich alebo podobné ešte niekde mať :-D a že mi budú sedieť. To by bolo úplne ideálne. Tak hor sa do chudnutia! :)

Sú to vlastne celkom obyčajné obchody... ale u nás ich nemáme, takže nemám pokušenie zájsť tam a míňať, keďže by som kvôli nákupu musela  cestovať :)

Robíte si aj vy niekedy podobné motivačné zoznamy? :)Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.