Preskočiť na hlavný obsah

My way to be shredded! Finished level 1.

Práve som ukončila Level 1 z už spomínaného programu 30 DAY SHRED a pot sa zo mňa leje cícerkom ešte stále. Ale už vidím pokroky - telo je pevnejšie (želé sa už tak nehýbe :D) a moja kondička je konečne naspäť (haha po 5 rokoch trénovania zadku - rozumej študovania).
Ak si ešte niekto myslí, že štíhla postava je len o génoch a diétach, tak vôbec nie. Je to riadna makačka. Treba si však uvedomiť, že nie každá z nás má kostru na to, aby mohla vyzerať ako Cindy Crawford alebo Adriana Lima, o to teda nejde ani mne :D /to by som bola veeľmi naivná :)/.
Za svoj cieľ považujem spevnené telo a žiadne želé :)
Držte mi palce v leveli 2! :)
Po ukončení 30 DAY SHRED pridám aj foto pred a po :)

Komentáre

 1. Katka držím palce a teším sa na obrázky pred a po...nevieš mi poradiť, kde by som našla to cvičenie, tiež by som sa na to rada dala, lebo som o tom dosť čítala

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj :) vďaka za reakciu. Video môžeš nájsť na odkaze 30 DAY SHRED v článku nižšie na mojom blogu, alebo aj na youtube http://www.youtube.com/watch?v=ve-WiQKi_W8
  každých 10 dní 1 level. Dnes idem na 3. deň levelu 2 a pri pri tomto leveli zo mňa pot doslova tečie, ale tak verím, že to bude stáť za to :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Držím palce.
  Já osobně jsem už 30DS dávno docvičila, teď se mořím posledními třemi týdny Body Revolution a musím říct, že Jillian zůstávám věrná.
  Ona sama ve videích tvrdí, že za změnu na našem těle nemůže ona, ale my, já ji zbožňuju, protože za půl hodiny denně mám naprosto úžasné výsledky, které mnoha lidem nezaručí ani aktivní sportování. :)
  Budu držet palečky, jsem si jistá, že tě to chytne a nepustí. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mala si pravdu, úplne ma tá Jillian dostala :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Špaldová bábovka s ovocím

Bábovku som chcela upiecť už dávno, no nejako som sa k tomu neodhodlala. Keď som si prezerala TinkineRecepty.sk a natrafila na recept na špaldovú, povedala som si, že ju musím vyskúšať. Ale trošilililinku som si tento recept prispôsobila podľa svojich chutí :-) Toto je teda inšpirácia od Tinky , ktorá aj mne - laikovi - vyšla na prvýkrát!

Deň "D"

Tak a je to tu. Pokúsim sa zdokumentovať náš svadobný deň :-) Samozrejme, nevnímala som všetko, ale väčšinu áno a užívala som si to plnými dúškami :-) Výzdobu sme mali ladenú do marhuľkovo-zlato-biela a z kvetov to boli ruže :-) Tak ako prebiehal tak dlho očakávaný deň? ZDROJ

Adventný kalendár

Pre mňa ako kozmetickú maniačku bolo ťažké odolať tým nádherným adventným kalendárom najrôznejších značiek. No povedala som si, že mám toho dosť, tie peniaze viem minúť aj inak a aspoň nebudem tvoriť ďalší zbytočný odpad.  Klasickým sladkým kalendárom sa snažím vyhýbať, pretože na sladké mám slabosť a ak by už bol nejaký doma, nedopadlo by to najlepšie (zuby a váha by sa mi zaručene nepoďakovali).  A tak som sa tohto roku rozhodla inak. Na každý deň v advente som vybrala nejaké poučenie, citát, radu. Niektoré sú upravené a prispôsobené, iné sú z mojej hlavy. Viem, že by sa dalo určite vymyslieť aj niečo lepšie a efektívnejšie. Snažila som sa nepísať ich príliš premotivovane, ale tak, aby boli realizovateľné v bežnom živote. Tak, aby som (a ak sa rozhodnete ísť do toho so mnou, tak SME) mala (MALI) pokojné, radostné nielen Vianoce, ale aby sme takto postupne menili svoj postoj a správali sa ohľaduplne po celý rok. Tieto riadky budem postupne od 1. do 24. 12. uverejňovať aj na moje