Preskočiť na hlavný obsah

Konečne ... :)

Tak.. poriadne som to tu zanedbala, áno.. aleee... už si pred meno píšem titul Mgr. =)
Skončením školy sa pre mňa uzavrela jedna obrovská životná etapa - veď od svojich 6-tich rokov som sústavne chodila do nejakej školy. A teraz som oficiálne nezamestnaná, no dúfam, že tento status nebudem mať veľmi dlho (držte mi palce, nech si nájdem dobrý - a aspoň nejaký - job).

Zmenou statusu :D nastala aj zmena vo mne. Rozhodla som sa žiť zdravšie, a tak som siahla po DVD cvičení - ZUMBA, PILATES a najnovšie aj 30 Day SHRED. Striedala som to, v súčasnosti cvičím poctivo každý deň 30 day Shred (síce ešte len piaty deň, ale aj tak :)) a cítim, že sa moje želé už trošku spevňuje :) ešte keby som tak nebola závislá na sladkom... :) snáď aj to príde :).

Mám v pláne dať sa konečne dokopy, ale aj nájsť si konečne viac času na rodinu, priateľov a moje milované zvery :)

Akému cvičeniu holdujete vy?

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zlyhala som?

Každým dňom môj obdiv, rešpekt a úcta k matkám stúpa, no oveľa viac si vážim hlavne tú svoju mamu. Hovorí sa, že tehotenstvo je jedna veľká hormonálna búrka. U mňa to bolo pokojné obdobie bez nevoľností, bez prežierania sa. Obdobie, kedy som mala najkrajšiu pleť, najhustejšie vlasy a najpevnejšie nechty bez toho, aby som sa nejako snažila. Hovorí sa tiež, že pôrod a obdobie po pôrode sú veľká búrka, a to sa teda prejavilo už aj na mne. A poriadne. Keď sa ma približne pred rokom švagor opýtal, či sa bojím pôrodu, povedala som mu, že nie, lebo očakávam, že to bude bolieť a nebude to jednoduché. V našom prípade to bolo dosť komplikované a len vďaka prítomným zdravotníkom sa to neskončilo tragicky pre oboch. Vtedy som tiež švagrovi povedala, že sa bojím toho, čo príde po tom. A veru, tak aj bolo. Strach dostal úplne iný rozmer.

Prerábka

Keď sme sa pred skoro 8 rokmi nasťahovali do nášho bytu, vedela som, že pár vecí časom budem chcieť meniť. Najviac ma "žrala" kuchynská linka, ktorá bola veľká a zároveň tam bolo málo priestoru. O nej som rozprávala pár rokov. Až kým sme sa konečne minulý rok dokopali k prerábke. A pravdupovediac, netušila som, do čoho vlastne ideme.

10 rokov

16. 8. 2010, deň, keď som sa rozhodla spojiť svoje dve záľuby - kozmetiku a písanie. Nemyslím si, že som v niektorej z týchto oblastí vynikala, len ma to jednoducho bavilo. A baví ma to doteraz. Už 10 rokov. A chcela by som to pekné výročie osláviť s vami! Bez vás by to totiž ani nefungovalo, ale ani nebolo ono. A preto už takto na začiatku - ďakujem, že tu so mnou ste.