bývanie

Moja tajná izba

6:27

V tomto prípade nejde o žiadnu metaforu typu moja tajomná komnata alebo niečo podobné. Ide o môj sen, o izbu v mojej hlave. Ak by sme mali väčší byt alebo ak... jednoducho určite by som chcela izbietku podobného typu. Ak poznáte vyhľadávač FAVI, určite viete, že odolať niektorým veciam je ťažké. A tak aspoň snívam a kombinujem.


Už dlhšie som očarená vintage štýlom nábytku a v tomto duchu by sa niesla aj moja izbička. Detaily nemám premyslené úplne, ale bola by rozdelená asi do 2 častí:

šatníkovej

Dominantou je veľká šatníková skriňa s nádhernými detailami, takmer 2 metrové nástenné zrkadlo s lesklým rámom, pri pohľade do ktorého by zažiaril každý a pohovku, keď ma už kombinovanie oblečenia unaví ;-)a skrášľovacej

Základom mejkap časti izby by bol toaletný stolík so stoličkou a malým zrkadielkom, aby som nemusela odbehovať k tomu nástennému. Keďže moje zásoby kozmetiky sú trošku nadštandardné v pomere s tým, koľko využívam pravidelne, resp. koľko dokáže využiť bežná žena, potrebovala by som aj policu, do ktorej by som dala škatule s líčidlami. Na polici by nesmel chýbať fotorámik a nejaké živé kvety (ideálne v črepníku, nie rezané).
Nálepka s citátom Marilyn Monroe nesmie chýbať pri toaletnom stolíku na stene, aby som sa uistila, že aj keď mi to s líčením až tak nevyjde, stačí úsmev ;-)


Vždy tvrdím: "Ak by sme mali väčší byt, mala by som tam šatník." S malým mejkapovým dodatkom. Máme trojizbový, ktorý nám úplne stačí, ale nikdy nie je zlé snívať... a možno raz sa tieto sny zmenia na skutočnosť ;-)

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Krásný wishlist :) Úplně ti rozumím!

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem ;-) U môjho chlapa sa to s porozumením veľmi nestretlo, on by mal svoju tajnú izbietku :-D ešteže ju nemáme kde umiestniť

      Odstrániť