zo života

Jedno milé poobedie

11:15

Snažím sa byť v kontakte s ľuďmi, ktorí čítajú môj blog a na komentáre a správy sa snažím reagovať :-) Nie vždy mi to vyjde tak, ako by som chcela, predsa len, okrem blogu mám ešte svoje zamestnanie na plný úväzok a aj osobný život :-D A tak som sa raz dohodla na stretnutí, ktoré sa odohralo vo štvrtok, 20.2.2014.
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

Pravdupovediac, trošku som sa obávala. Predsa len, je to iné písať, čítať a tak a stretnúť sa osobne :-) Určite mala isté obavy aj Evka. Ale veľmi som sa tešila! A tak nejako to aj celé dopadlo. Aspoň ja mám pocit, že sa zišli dve baby zbláznené (okrem iného) do kozmetiky. Porozkladali sme si svoje výbavy, poskúšali, poradili. Teda hlavne Evka mne, keďže nedávno absolvovala skvelé školenie v líčení, dozvedela som sa skvelé tipy najmä v kontúrovaní tváre a líčení očí.
Poznáte ten pocit, keď si s nejakým človekom jednoducho nemáte čo povedať a konverzáciu udržiavate na bode zdvorilostných fráz? Tak toto sa nám nestalo, fakt som mala pocit, že sme si sadli :-) Mimochodom, povedali by ste na Evku, že má dve detičky? :-O Evka je fotografka, ak si chcete pozrieť jej tvorbu, kliknite tu.
Určite sa teším na ďalšie stretnutia ;-)

You Might Also Like

0 komentárov