zo života

Silvester 2013

21:33

Alebo ako sa Rudolf zmenil na starého tuberáka ... :-D 
Silvestra sme objednávali niekedy v októbri. Ja som to brala ako poslednú luxusnú veľkolepú party, keďže potom nám ostáva už len šetriť na svadbu a  na byt... alebo splácať hypotéku cca do dôchodku :-D. Ako som aj spomínala, na pobyt som nastúpila s upchatým červeným nosom a´la Rudolf the Reindeer. Procedúrky (masáž, minerálny kúpeľ, soľná jaskyňa, sauny a bazény) mi trošku pomohli, a tak môj nos už nie je červený, ale hlas mám stále vysoko erotický a kašlem ako starý tuhý fajčiar. Okrem toho sa moja dolná osmička rozhodla, že porastie na Silvestra, a tak som ho za(pre)žila kombináciou liekov proti bolesti a vína. 
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

Bol naozaj veľkolepý. Vynikajúce jedlo, ktoré stále len nosili a nosili (no neochutnajte, keď to vyzerá tak lákavo :-D), hudba bola tiež veľmi fajn a na záver asi tri ohňostroje. Tento rok som strávila s budúcim manželom a nastávajúcimi svokrovcami. 

Veľmi nie som na luxus a viem si predstaviť peniaze investovať aj lepšie, hlavne sumu, ktorú sme zaplatili v Bardejovských Kúpeľoch, no mám už aj takúto skúsenosť a som za ňu vďačná. Zábava je bezpochyby všade tam, kde je dobrá atmosféra :-) No a na záver už len pár fotiek :-)
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
sako (ZARA), šaty (HM), topánky (DEICHMANN)
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
 Malá ukážka jedného z ohňostrojov:
ĎAKUJEM!!!! Všetkým, ktorí ma akokoľvek podporili v roku 2013 a prajem vám šťastný rok 2014! :-)


You Might Also Like

1 komentárov

  1. Juuj to muselo byť perfektné :))

    Pozývam ťa na môj blog a aj na práve prebiehajúcu giveaway dawnielicious.blogspot.sk :)

    OdpovedaťOdstrániť