Benesport

Moja dnešná návšteva v Benesporte

17:53

Firmu Benesport som vám už spomínala. Ide o rýdzo slovenskú firmu, ktorá sa zaoberá najmä oblečením. Majiteľ firmy mi ponúkol možnosť písať články na ich stránku a práve dnes sme o tom diskutovali. Zároveň som sa bližšie zoznámila s prostredím firmy. 
Nie je to len taká obyčajná firma, ale zas aby som nepreháňala, nie sú úplne dokonalí a uvedomujú si to. Páči sa mi ich filozofia a ja rada podporím slovenskú kvalitu.Navyše, ak majú likvidačné výpredaje, kúpite nohavice aj za 10-20 €, čo je už naozaj viac ako vynikajúca cena! Aj za plnú cenu sa však podľa mňa oplatí investovať do týchto produktov, no o tom sa najlepšie presvedčí každý na vlastnej koži. Moja Benesport bundička so mnou bola aj v Londýne, nosím ju takmer vkuse a je to najlepšia bunda, akú doma mám :-) 
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Zatiaľ iba foto predajničky v Spišských Tomášovciach, kde firma sídli. Možno nakúpiť aj cez internetovú stránku.  V utorok 7.1.2014 mám znova dohodnuté stretnutie vo firme, ale to už uvidím celý živý proces výroby, keďže v súčasnosti majú dovolenku ;-).

A na záver malá anketa, alebo lepšie povedané otvorená otázka: Ste za domácich výrobcov? Čím by vás firma presvedčila o kvalite svojich výrobkov?

You Might Also Like

0 komentárov