svadba

After wedding... welcome to life

11:57

Už je to viac ako mesiac, čo nám ten veľký deň zbehol ako voda. Zmenilo sa odvtedy niečo? Ako vyzerá náš manželský život?
ZDROJ
Zatiaľ sa takto nehádame :-D Práve mám skôr pocit, akoby sme začínali odznova, ale s tým, že sa už poznáme skoro 7 rokov. A je to super :-) Aj môj manžel povedal, že ma nespoznáva a pred kamarátmi hovorí, že som sa zmenila na anjela (no bodaj by nie, keď pár dní pred svadbou zo mňa bola skoro troska :-D). Samozrejme, nebudeme si klamať, že sme sa ešte nepochytili alebo niečo, ale bol to jednoznačne výborný krok, ktorý nás výrazne posunul dopredu.
ZDROJ

V súčasnosti sme spolu tak na striedačku a riešime kúpu bytu, ktorá sa však nezaobíde bez ďalšej zmluvy s diablom - hypotéky.
ZDROJ
Vyberáme banky, porovnávame, rozmýšľame a zároveň čakáme na predĺženie mojej zmluvy, keďže pôvodná mi končí 27. júna a žiadna banka mi s takouto zmluvou hypotéku nedá. Priznám sa, vždy, keď počujem to slov, napne ma a chytám mierny hysterický záchvat. Ale ak chceme začať spolu žiť normálne a sami, iná možnosť do úvahy neprichádza.
ZDROJ
Pomaly si vyhliadavame nejaké bytíky a v lete by sme sa už chceli niekde usadiť. Keďže budem mať prázdniny, celkom mi to tak vyhovuje, vlastne na takomto pláne sme sa dohodli dopredu. Akurát opadol chaos zo svadby :-) a prebúdzame sa v krutej finančnej realite života. Hlavne, že sme zdraví a ľúbime sa!

Ale keď sa chce, všetko sa dá zvládnuť! :-)

You Might Also Like

0 komentárov