zo života

Môj bloggerský úspech!

19:15

Už skôr som sa zapojila do súťaže, ktorú v ČR a SR organizuje L´oréal Paris na facebooku. A dnes ma prekvapil e-mail, ktorého úryvky sem prepíšem:


"Dobrý den,
gratulujeme k postupu do finále v soutěži Best Beauty Blogger 2012! 
Jelikož jste se umístila mezi 10 nejlepšími bloggerkami v naší soutěži, vyhráváte exkluzivní školení s make-up expertkou L'Oréal Paris Adélou Bartákovou a také balíček produktů L’Oréal Paris k vybranému looku."
Zostala som sedieť s otvorenými ústami. A po chvíli som mala hlavu v smútku. Kvôli práci nemôžem cestovať do Prahy (hoci súčasťou výhry bolo preplatenie všetkých nákladov). Doteraz neverím tomu, že ma vybrali medzi 10 naj. Je to pre mňa obrovská pocta, hoci sa školenia nezúčastním (nemôžem :/, ale chcela som, veď by som sa inak do súťaže nezapojila), a tak miesto mňa pôjde určite niekto iný. Napriek všetkým okolnostiam je toto pocta, akú by som priala každej bloggerke a vďaka patrí Vám - mojim čitateľom!!! :)

ĎAKUJEM :)Nová skúsenosť (negatívna)
Keď som im napísala, že bohužiaľ, dostala som info neskoro a nestíham prísť do Prahy, odpísali mi, že viac bloggeriek sa im ospravedlnilo, a tak bude akcia v iný termín. Povedala som si: "SUPER!!!"

Dnes mi napadlo, že im napíšem e-mail. Odpoveď ma posadila do kresla a naštvala. Vraj akcia bola v pôvodnom termíne. Veľmi pekne ďakujem, že ste mi dali vedieť! Chápem, ak by napísali, že keďže ja neprídem, vyberú niekoho iného, ale dali mi zbytočnú nádej. Som sklamaná :(


You Might Also Like

0 komentárov